SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE AKTASH
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
90887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA NE AKTASH
banesa gjindet ne katin e 8 dhe posedon

1 sallon kuzhine
2 dhoma gjumi
1 koridor
1 banjo
2 ballkona


qmimi 280 i diskutueshem



044/ 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

AGJENSIONI DRENI PRISHTINE
Çmimi:
280 €
Informata rreth publikuesit
endriitii
AKTASH [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »