SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qera, shtepia ne lagjen Emshir mbrapa shkolles fillore "7 Marsi" ne Prishtine. Shtepia posedon sallo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
90909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qera, shtepia ne lagjen Emshir mbrapa shkolles fillore "7 Marsi" ne Prishtine. Shtepia posedon sallon, kuzhine, teras, banjo dhe kati dyt, tre dhoma gjumi nje eshte me dhome fjetje te tjerat me krevat qe shtrihen, banjo, teras dhe koridor.

Shtepia eshte e mobiluar shume mire!

Cmimi me marreveshje.

Kontakt: 044 444 221

www.aldo-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »