SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ArtiGroup-Banesa me qira ne lagjen Arbëria
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
90956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjndet ne Lagjen Arbëria, ndertues kampania "Art Group" . Banesa eshte e mobiluar shume mire dhe komplet, gjindet ne katin e 3 dhe ka kete renditje:a.-sallonib.-kuzhinac.2 -dhoma te gjumitd.-banjoe.-terasaUje dhe rryme ka 24 ore. Parking per vetura ka rreth nderteses.Banesa është e kompletuar, ka ngrohje qëndrore me rryme.Cmimi baneses është 400 euro, ndersa me garazh 450 euro per muaj.Mund te na therrisini nga ora 09:00 deri 20:00kontakti:049-145-795045-511-599
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »