SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 70 m2, kati i 6-te, me tri nivele, te Kurrizi
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
90971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 70m2 ne katin e 6-te, ne lagjen Dardania, mbi Kurriz. Banesa eshte ndertim i shtetit, me dokumentacion te rregullt, me orientim lindje-perendim. Banesa eshte me tri nivele dhe ka kete renditje hapesirash:
Niveli i pare
- kuzhina me trapezari
Niveli i dyte
- salloni
- 1 dhome gjumi
- depo, toaleti
- ballkoni
Niveli i trete
- 1dhome gjumi
- banjo
Qmimi eshte 75.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »