SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne qender te Prishtines 71 m2
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
90982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Prishtines, rruga Agim Ramadani 48/4 afer restoran "Pishat". Ka 2 dhoma gjumi, nje dhome dite me kuzhine, nje banjo dhe ballkon. Banesa ka 71 m2, podrumin 12 m2, si dhe parkingun e rezervuar.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »