SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me ofert speciale - ndrrimi i mundeshem me banes
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
91060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent shtepia me 3 ari e cila gjendet ne lagjen e re Zhabar te mulliri - Mitrovice.
Shtepia posedon:
- Sallonin me kuzhine
- Shpajze
- 2 banjo
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 ballkona
- Garazhe
- Kuzhine verore.

Kati pare:
1.Sallonin me kuzhine Madhesia (8.5 x 4m)
2.Shpajzin Madhesia (3.30 x 1.20m)
3.Toalet(WC)

Kati i dyte:
1.Dhoma e fjetjes Madhesia (4 x 4m)
2.Dhoma e fjetjes Madhesia (4 x 4m)
3.Dhoma e fjetjes Madhesia (3 x 3m)
4,Banjo
5.Ballkon,

Kati i trete komplet plloq masive dhe me shkalle levizese prej koridorit , kulmi i shtepise eshte nderruar komplet dhe i izoluar
Oborri posedon Garazhen,dhe kuzhinen verore tecilat nuk eshte perdorur asnjeher.
Ka bunarin privat i cili ka uje te pishem dhe sistemin e vendosur ku munde ta perdorni ujin e bunarit ne tere shtepin,
Bej edhe ndrrim me banes ne qender te Mitrovices, banesa me qene minimum 65 metra katror,ai qe eshte i interesuar me bo ndrrim duhet me shtu pare.
Me nje fjale shtepia eshte shume e pershtatshme per familjar dhe vendi eshte shume i qete per jetes.


Per info. me te hollesishme na kontaktoni:

+37744618385 - Viber
+38649582214 - Viber
+38649350223
Informata rreth publikuesit
Kenan
Mitrovica, Kosovo
Zhabar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »