SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej Lokal ne Prishtine Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
91092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj Lokal per blerje krejt me kesh , per nje Gyrbetqar ..
Lokacioni . Qender kah 92 shi , Grandi , AAK Ulpian Lokali duhet te jet ne rruge kryesore ku ka qarkullim ...
kushtet dokumentacioni te jet komplet i regullt dhe i plote .
pagesa behet krejt me pare te gatshme Euro Euro

nese keni Lokal dhe doni ta shitni me lajmroni ne ket numer tel ose Viber 049 233 531
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
prishtina qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »