SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyre 120m2 me qira ne Pejton.
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:30
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
91278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyre 120m2 me qira ne Pejton.
Zyra eshte ne katin perdhese, ka nje hpsire te madhe pune dhe nje hapsire tjeter me te vogel dhe banjo.
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi i qirase eshte 1100euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »