SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira ne qender. Banesa shume atraktive 60 metra ne qen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
ID e produktit :
91344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese me qira ne qender. Banesa shume atraktive 60 metra ne qender te Prishtines, ne Ulpiane leshohet me qira me cmim atraktiv.

Rruga “Selami Pulaha”

A3 Hyrja III, Numër 10. Banesa është e mobiluar dhe me Air Conditioner.
Informata rreth publikuesit
Leke
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »