SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10 ari trull
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
91355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 ari trull ne Rruga Bahri Kuqi perkatsisht ne rrug gojbules.
Trulli gjendet ne nje pozit shum te mir .
Lagjia esht e urbanizome si dhe posedon infrastrukture te rregulluar.

Mund te na kontaktoni ne numer mobil 044837806

Numri i mobilit i jasht +4792858557

email: Breznica@hotmail.no
Informata rreth publikuesit
Muhedin
Vushtrri
044837806
bahri kuqi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »