SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Token Ne fshatin Maxhunaj "Vushtrri "
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
ID e produktit :
91391
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ara ka funksione te shumta, pozite te mire dhe është e kufizuar me vijë asfalltore ne Rrugen Mustaf Hoxha dhe Ymer Osman Syla ne fshatin Maxhunaj po ashtu ara posedon edhe ujsjellsin per me shume info kontakto ne nr. 044249307.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Matias
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »