SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira te bregu i diellit afer postes se vogel
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
91405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira qe gjendet ne Bregun e Diellit ,rr.Vellezerit Gervalla afer postes.Banesa eshte e mobiluar tersisht.Eshte ne katin e pare dhe ka 60m2 dhe eshte e gatshme per banim nga muaji korrik.Banesa posedon nje dhome te ndenjes(sallon),kuzhine me ballkon(e veqant),nje dhome gjumi dhe banjo.Banesa po ashtu ka 2 Air Conditioner dhe ka ngrohje qendrore nga ngrohtorja e qytetit dhe ajo alternative me rryme. Cmimi eshte 250 euro(Pa shpenzime)e pershtatshme per ndo nje qift serioz.

tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »