SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne ulpian afer tregut te gjelber apo gjykates per kundervajtje
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
91407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qera extra e rregulluar afer tregut te gjelber dhe gjykates per kundervajtje.
Banesa posedon sallon, dhome gjumi, kuzhine plus shpajz, koridor, banjo dhe dy ballkona ne te dy anet e baneses,klima air kondishioner.

Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe preferohet te leshohet per nje qift, familje te vogel ose per dy persona. Nuk leshohet per studenta!,çmimi 250 euro i panegociushem.

tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »