SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
91414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne tranzit rr. Tirana kati i pare banesa osht e pa mobiluar ka kuzhinen e re dhe banjo komplet me dyer e llaminat gjermon sallon me kuzhine dhome e fjetjes shpajz banjo dhe ballkon
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »