SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera Objekti 350m2 ne Qender te qytetit
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
91426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera Objekti 3 katesh 350m2 ne Qender te qytetit. Objekti gjindet menjehere mbrapa Sllovenia Sportit. Objekti eshte i renovuar teresisht dhe i pershtatshem per zyre dhe per jetese, nuk ka mobile por mobilohet sipas marreveshjes.
Objekti ka kete perberje;
- bodrum 80m2
- kati i pare: lokali 60m2, banjo dhe garazha per 2 vetura
- kati i dyte: salloni i madh, kuzhina dhe trapezaria ndaras, dhome e gjumit, banjo, ballkon.
- kati i trete: 4 dhoma gjumi, banjo, ballkon
Qmimi eshte 2000 euro ne muaj, plus shpenzimet, qmimi diskutohet

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »