SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Arberia,
Çmimi :
€45,560.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
91428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Arberia ish dragodan mrapa ministrise se shendetesise.
Banesa ka 68 m2 dhe eshte ne katin e 4-te
Ka kete renditje, sallon dhe kuzhine sebashku, dhome te fjetjes, shpajze , banjo dhe ballkon
cmimi per m2 eshte 670 eura dhe shitet e mobiluar.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283


Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »