SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
202 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
91435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 202m2 me qira në lagjen NIC.
Shtëpia gjendet në Çagllavicë (përballë qendres tregtare GRAND STORE), në lagjen NIC.
Shtëpia është II katëshe dhe lëshohet me qira e mobilar.

Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë
1. Garazhë

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njërën në dhomë gjumi e pajisur me jacuzzi)
2. Ballkona

Ujë 24 orë, siguri e lartë, oborr të rregulluar mjaft mirë si dhe parking të mjaftueshëm rrugorë.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »