SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) 2 KATE të SHTËPIS për ZYRE në PEJTON (250m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:35
ID e produktit :
91447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Leshohen me Qira dy Kate te SHTËPIS në Qytezen Pejton ne Prishtinë, shfrytezim për ZYRE.

Shtëpia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates kushtetuese si dhe Bankes Qendrore

Hapesira e shfrytezueshme totale (250m²), dy kate nga (115m²) me hyrje te veqant, si dhe

20m2 kati perdhese tek hyrja.

 Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar dhe rifreskuar totalisht

 Shtëpia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.

 Shtepia ka 2 kate identike qe perbehen nga:

a) 1 zyre konferencash

b) 2 zyre pune

c) 1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo “filing cabinet)

d) Banjo WC

e) Secila zyre ka ballkon

f) Hapesira e podrumit 30m2 (ku eshte nxemja qendrore, por mund te perdoret per

vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi)

g) Oborri mbrapa shtepise prej 100m2 I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.

 Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.

Totali: 4 zyre pune, 2 salla konferencash, 2 banjo, 2 kuzhina, 4 ballkona.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »