SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 268 ne Lagjen Amerikane.
Çmimi :
€360,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
268 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
91448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 268 ne Lagjen "Amerikane".
Shtepja ka dy dhome te dites, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, dy terasa, bodrum, garazhe dhe nje Ari oborre.
Shtepija eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i shitjes eshte 360000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044 518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »