SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 80m2 në shitje në lagjen TOPHANE.
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
91457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 në shitje në lagjen TOPHANE.
Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Banesa ka esktra ngrohje qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për ngrohje qëndore me TERMOKOS, ka ujë 24 orë si dhe ka lift I cili mirëmbahet.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »