SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 110m2 ne Bregune e Diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
91458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 110m2 ne Bregune e Diellit.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo, nje depo dhe terasa.
Ne njeren nga dhomat e fjetjes eshte nje banjo e veqante dhe garderoba.
Banesa ka nxemje qendrore ne dysheme, ku ne secilen dhome jane te vendosura aparatet per te kontrolluar temperaturen.
Banesa eshte e mobiluar me ndihmen e arkitektit ne menyre perfekte.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »