SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HAPESIRE PER ZYRA ME QERA NE PEJTON, QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:05
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
91466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen me qera dy kate te shtepise ne Qytezen Pejton ne Prishtine, shfrytezim per zyre.
Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, ne rrugen kryesore te Qytezes Pejton, afer Gjykates kushtetuese si dhe Bankes Qendrore
Hapesira e shfrytezueshme totale 250m2, dy kate nga 115m2 me hyrje te veqant, si dhe 20m2 kati perdhese tek hyrja.
Hapesira e shfrytezueshme per zyre eshte e renovar dhe rifreskuar totalisht
Shtepia ka nxemje qendrore te instaluar me opcionet nafte dhe rryme.
Shtepia ka 2 kate identike qe perbehen nga:
a) 1 zyre konferencash
b) 2 zyre pune
c) 1 kuzhine (e cila mund te perdoret edhe per paisje apo “filing cabinet)
d) Banjo WC
e) Secila zyre ka ballkon
f) Hapesira e podrumit 30m2 (ku eshte nxemja qendrore, por mund te perdoret per vendosjen e ndonje paisje nga perdoruesi)
g) Oborri mbrapa shtepise prej 100m2 I cili do te jete ne shfytezim nga Qeramarresi.
Parkingu publik vetem 10m nga shtepia.
Totali: 4 zyre pune, 2 salla konferencash, 2 banjo, 2 kuzhina, 4 ballkona!
Qmimi: 2000 euro
Agjensioni Banesa Qira Imobanimi
Tel/Viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
imobanimi.wix.com/imobanimi 
Rruga Uçk (afer Komunes vjeter)
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »