SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ndertim i vjeter por e renovuar te Qafa.
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
91499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ndertim i vjeter por e renovuar te Qafa.
Banesa ka 70m2 eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, terase, shpajz dhe bodrum.
E renovuar komplet (instalimi i rrymes dhe i ujit i ri, laminat i ri, dritare te reja, dyer te reja etj.),
Ngrohje qendrore me rryme, kati i 5, e mobiluar (mobile te reja).
Çmimi eshte 110000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »