SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomëshe 64m2 kati 3 Kodra e Diellit
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
91509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, te stacioni i autobusave 4), me sipërfaqe 64m2 kati 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, dhomë të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar.


Ndërtim vjetër.
Çmimi 54.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)


044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »