SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomeshe 115m2, kati i dyte ne lagjen Arberia
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:12
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
91514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 115m2, ne katin e dyte, ne lagjen Arberia, ndertim i Kompanise Butrinti. Banesa eshte e gatshme dhe ka pamjen nga qyteti, ka kete renditje hapsirash:
- salloni ndaras
- kuzhine e trapezari ndaras
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 950 euro, per m2 qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »