SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE KOMUNA NE FUSHE KOSOVE NE KATIN PERDHESE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
91533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e gatshme per banim, e mobiluar dhe shume e pershtatshme per lokale. Banesa ka 75 metra katror dhe ka oborr 84 metra katror dhe eshte ne perdhese te nderteses se pallatit. Tani per tani ka dhome pritje, dhome fjetje, kuzhine, banjo, paradhome, koridor dhe terase . Gjindet ne objektin LLAM 7/1A, pervalle komunes e prapa Viva marketit ne Fushe Kosove dhe posedon te gjitha dokumentet e gatshme nga pronari. Cmimi sipas marreveshjes. Pronar: Bedri Ternava
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
044345900
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »