SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te fakullteti Teknik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
91549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me madhesi 65 m2 afer Fakulltetit Teknik. Saktesisht banesa gjendet ne katin e 4, ose dy kate mbi Route 66. Eshte ngjitur me fakulltetin Tektik.

Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar.

Ajo ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallonin me kuzhine dhe korridorin.

Jeni te mireseardhur ta shikoni. Kontaktoni ne 049 456782 ose
044 137 743
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »