SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia prej 280m2 ne Prishtine
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
280 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Garazh, Pishinë, Ballkon
ID e produktit :
91555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine 4 kateshe. Pa oborr. Ne Flete poseduse figuron 1.22 ari. Mund te ndahet ne 3 banesa nga 70m2 plus podrumi, pa I llogarit muret dhe shkallet. Shitet e mobiluar me te gjitha paisjet qe jane aty. Perveq fasades siq shifet jashte, brenda eshte teresisht e renovuar.
Kati i pare - garazhe, podrum dhe nje dhome te vogel
Kati i dyte - sallon, banjo me tush, maqine te teshave, nje dhome te vogel gjumi, kuzhine/dhome te dites, shporet te gorenjes me rryme dhe me plin, maqine te enve, frigorifer
Kati 3 - tri dhoma gjumi, banjo me kade/tush dhe librari (kjo mund te shendrohet ne kuzhine)
Kati 4 - tri dhoma gjumi, banjo me kade/tush, maqine te teshave, kuzhine/trepezari/dhome te dites frigorifer, shporet elektrik Ne nenkulem jane 2 rezervuar me 2000 L uje me ramje te litre. Shtepia i ka dy ore elektrike dhe instalimi i gatshem per perdorim te gjeneratorit. Preferojme shitje te shpejt, por mund te konsiderojme edhe ndrrim me toke, apo banes kudo ne Kosove.
Kam shume fotografi tjera, nese doni me shume foto ma dergoni nje email. Vala 044 127 487 Mobile ne Angli (Viber) +44 7979 950 901 adresa e imailit ; skendereli@yahoo.com
Informata rreth publikuesit
Skender
Prishtinë
+44 7979 950901
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »