SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera, Bregu i Diellit, Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
91559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me Qera. Banesa gjindet ne Bregun e Diellit, perballe shkolles Iliria. Banesa ka 76 metra katror, dhe eshe e mobiluar komplet dhe posedon:
• Sallon me Kuzhine -1
• Dhoma Gjumi -2
• Depo-1
• Ballkon -1
• Nxemje Qendrore Individuale
• TV-Kabllovik-Po
• Klimatizim-Po
• Antivjedhje Brave-Po
• Kati i 4te

Qmimi eshte 250 Euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049147149
Bregu i Diellit 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »