SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 55.14m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
91568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 55m2 , banesa ka : 1 Sallon ,1 Dhomë të gjumit , Kuzhinë , Banjo dhe Ballkon. Mundësia të bëhet me dy dhoma

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 4/6 si dhe 4/5 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h

Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .


049 366 222
049 564 562
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049564562
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »