SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSONIERE ME QIRA
Çmimi :
€195.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
91578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
rr. Bajram Kelmendi, kati 1. Afer Teatri Dodona

Banesa eshte e re dhe mobiljet e reja.
Lagja eshte shume e qete dhe pozita eshte e mire.

Ne cmim perfshihet edhe TV kabllor nga Kujtesa.

Nr.kontakti: 044994455 Uron Muharremi.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »