SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 3 dhomshe 82m2, kati i 6-te ne Fushe Kosove
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
91595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat 3 dhomshe 82.50m2, kati i 6-te mbrapa shkolles "Mihail Grameno" ne Fushe Kosove. Banesat jane ndertim i ri dhe te gatshme per banim. Banesat kane kete renditje :
- dhome e dites me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo wc
- ballkon
Qmimi eshte 450 euro per m2,

Agjensioni DION
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »