SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
91619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese gjysem e mobiluar,koridor+dhome+kuzhine+banjo+shpajz.banesa e lire prej dates 01-08-2015.ambient i qete dhe i sigurte
Informata rreth publikuesit
Seladin
Mitrovica, Kosovo
bair [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »