SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KRG-kompani konsulente per patundshmeri,shtitbjerje,qera etj
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
ID e produktit :
91621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG-KOSOVA REALTY GROUP
Kompani konsulente per patundshmeri, e cila menaxhohet nga nje grup i eksperteve me pergatitje te larte profesionale ne lemine e pronave.
Ne kuader te saj perfshihet sektori i shitblerjeve, qerave te pronave, duke ofruar marreveshje direkte si dhe keshillave personale per financim permes formave me te volitshme financiare(bankare)lidhur me shiteblerje te pronave.
Ne gjithashtu kryejme edhe vleresimin e pronave,bizneseve, hulumtim te tregut etj., nga vleresues te certifikuar, sipas standardeve nderkombetare.
Ekipi i KRG-se eshte i perkushtuar te negocioj kushtet me atraktive te financimit te hipotekes per klientet nga rrethi yne.

Ne zyrat tona ju mund te gjeni keto dhe shume sherbime tjera, duke ju ofruar zgjidhjet me te mira ne sektorin e patundshmerive.
Per me shume vizitoni zyret tona ne qender qytetit, sheshi Nene Tereza, Prishtine
Tel: 044 173 593, 044 56 56 00


www.krg-ks.com/ 
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
sheshi Nena Tereze-perballe Swiss Diamond [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »