SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KRG-shet banesat ndertim i MODEL SLOVENIA-F.Kosove
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '15
ID e produktit :
91626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KRG - Kosova Realty Group-si kompani konsulente ne lemin e patundshmerive, ne kuader te saj ka edhe sektorin e shitblerjeve te banesa ne pjese te ndryshme te Prishtines, F.Kosoves, nga kompani ndertimi me renome.
KRG ofron keshilla personale dhe lehtesira te medha per gjetjen e formave me te volitshme te financimit bankare( duke filluar me kiste mujore te pagesave prej 300 eur, me ne afat deri ne 20 vite), si dhe formave tjera te keshillimit personal te klienteve tane,duke ju mundesuar nje pervoje ndryshe per blerjen e prones ideale

Ofrojme banesa ne shitje nga kompania e ndertimeve:
MODEL SLOVENIA, ne Fushe Kosove, e deshmuar per kualitet te larte ndertimi, me qmime tejet konkuruese ne treg

tel: 044 173 593, 044 56 56 00
email: info@krg-ks.com

per me shume vizitoni:
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Sheshi Nena Tereze, perballe Swiss Diamond [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »