SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 58 m2 ne lagjen Arberia (ish Dragodan), TREGTIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
91631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Arberia (ish Dragodan), tek kompleksi Tregtia, afer komunes se re.

Banesa ka 58 m2, eshte ne katin e II-te.

Banesa ka 1 Sallon me kuzhine, 1 dhome te fjetjes, 1 banjo, 1 korridor dhe 1 ballkon.

Banesa shitet e mobiluar.

Per me shume info na kontaktoni ne 044119556.
Informata rreth publikuesit
albanzogaj
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »