SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me super cmim 150.000
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
91641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Mat dhe shtrihet ne nje hapsire prej 5Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 260m2 dhe ka kete renditje: nje sallon, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia shitet e mobiluar me cmim prej 150.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »