SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
91654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani.
Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në katin e IV-të (është mbindërtim).

Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. WC
1. Dhomë pune
1. Ballkon

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »