SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 114m2, kati i 10-te, te Royali ne rrugen B
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:51
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
91670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re dhe e gatshme 114m2, ne katin e 10-te, Blloku 15/16, ndertim i Royalit. Banesa eshte 4 dhomeshe ka pamjen nga rruga kryesore, orientimi jug-perendim, banesa ka ngrohje qendrore te qytetit ,uje 24 ore me rrezervar .Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine,
- 3 dhoma te fjetjes,
- 2 banjo,
- koridor,
- ballkon,
-parking te mjaftushem
Qmimi eshte 850 euro per m2,qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »