SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banese Ne Lagjen Mati 1 Afer shkolles Fillore "Pavaresia"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
91694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banese ne lagjen Mati 1 , Shume Afer Shkolles fillore "Pavarësia", e ndertuar nga VG Construction. banesa eshte ne katin e 7'të, eshte 82meter katrore, ka:sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo+WC ndaras, shpajz dhe 2 ballkona. ka lift digjital , uje rryme 24ore.Qmimi sipas Marreveshjes, numri i tel/ 044279391 ju faleminderit per mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
Riton
044279391
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »