SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 përball Banesave të kuqe
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
9197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 33m2, kati 2-të, në lagjen Mati 1, bri rrugës B, (përball banesave të kuqe). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, korridor, banjo dhe ballkon. Çmimi: 200€
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »