SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2, kati 3, ne lagjen Kodra e Diellit, Banesat e kuqe (Afer sh.f.Ismail Qemaili). 350€
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
9199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 70m2, kati 3, ne lagjen Kodra e Diellit, Banesat e kuqe (Afer sh.f.Ismail Qemaili). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »