SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 107m2 kati 1-rë, në lagjen Kodra e Diellit afër Furra Qerimi 1. Çmimi: 500€
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
9201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 107m2 kati 1-rë, në lagjen Kodra e Diellit afër Furra Qerimi 1. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 3 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »