SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qera ne rrugen Bulevardi Deshmoret e Kombit,perb
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '15
ID e produktit :
92170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne rrugen Bulevardi Deshmoret e Kombit,perball Hotel Baci,saktesisht te hyrja e Albi Market.

Banesa edhe e mobiluar me siperfaqe prej 50m.

Uje dhe rryme ka 24 ore.

Cmimi eshte 250E.Kontakti:Artani 044 455 100
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
044455100
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »