SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
92208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik.
Ø Kati i parë
Ø Sallon (dhoma e ditës) 702
Ø Kuzhin me trapesari
Ø Depo (shpajz)
Ø Banjo e katit të parë
Ø Dhomë pune
Ø Koridor dhe parakoridor
Ø Garazh
Ø Nxemje qendrore me dru dhe qymyr

Kati i dytë
Ø Dhoma kryesore e fjetjes (master) me garderobe, banjo dhe teras
Ø Dhoma e punes dhe bibloteka
Ø Dy dhoma të fjetjes
Ø Dy terasa
Ø Banjo
Ø Lavanteria
Ø Koridori shkallet te cilat vazhdojn ne tavan

Shtepia ka 5 ari oborr me 70 pisha dhe 30 lloje të ndryshme të pemeve
Posedon edhe bunar dhe rezervar me ramje të lirë që do të thot 24 orë ujë pa nderpre.
Mrenda oborrit ka vend për parkimin e kater veturave.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »