SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
9224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 banesa ne Qender te Prishtines afer Sheshit "Nëna Terezë", kati I, nga 60m2, kan sallon, kuzhine te vecant, shpajzë, dhome te gjumit, 2 ballkona me pamje para dhe mbrapa.
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »