SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 63m2,kati i 5-te afer Shkolles Sami Frasheri
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
92240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 63m2, ne katin e 5-te, mbrapa pompes se benzinit perballe Shtepise se shendetit te shkolla Sami Frasheri. Banesa eshte ndertim i ri, shume afer Qendres se qytetit, ka renditje dhe hapesira te ndriquara mire. Banesa ka kete renditje te hapesires:
- qendrimi ditor me kuzhine
- dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 750 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »