SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
92266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera

Komplexi royal, B. III, Hy. I, Nr. 20.

Banesa posedon

2 dhoma gjumi
2 banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Klim
Nxemje nga termokos
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit.
Qmimi: 400 € + 50 garazhda

Tel; +377 45 530-080
044 174 445
Informata rreth publikuesit
Gzim Fitore
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »