SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera te parku i qytetit
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
92326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera te parku i qytetit-teatri dodona .Kati i pare esht e mobiluar ka sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.Per me shum info Tel:044258681
Informata rreth publikuesit
saime_ks
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »