SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa njëdhomëshe në lagjen Ulpiana perball konvikteve
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
92412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen "Ulpiana" te Fontana (përball konvikteve) ne katin e katërt. Banesa është e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa ka një dhomë dhe një kuzhinë të ndarë. Dhoma përmban dy kreveta te cilët mund te përdoren për fjetje. Informatat përmes telefonit nga 14:00 deri ne 20:00.
Vërejtjeje: Banesa lëshohet drejtpërdrejtë nga pronari dhe jo nëpërmjet ndërmjetësuesve apo kompanive të patundshmërive.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
044116779
Te fontana [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »